RASVAÄRASTUSVAHEND OIL GONE

RASVAÄRASTUSVAHEND OIL GONE

109.44

Ökoloogiline õliste pindade puhastaja. Vahend eemaldab mootoriõli, määrdeid ja raskeid õlisid sõiduteelt, garaažipõrandatelt ja kõnniteedelt ning on eriti efektiivne diiselreostuse korral. Oli Gone teeb efektiivselt töö ära kohtades, kus tuleb järgida toksikoloogilisi kriteeriume, mis näeb ette kasutada vaid mittesüttivaid ja ohutuid puhastusvahendeid.

 

KASUTUSJUHEND       I       OHUTUSKAART

Tootekood: 4742484005756 Kategooria:

Kirjeldus

Tugev rasvaärastusvahend õli ja rasva eemaldamiseks kõigilt poorsetelt ja mittepoorsetelt pindadelt. Vahend eemaldab mootoriõli, määrdeid ja raskeid õlisid sõiduteelt, garaažipõrandatelt ja kõnniteedelt ning on eriti efektiivne diiselreostuse korral. Oli Gone teeb efektiivselt töö ära kohtades, kus tuleb järgida toksikoloogilisi kriteeriume, mis näeb ette kasutada vaid mittesüttivaid ja ohutuid puhastusvahendeid.

 

Suurepärane vahend kõikvõimalikele masinatele, tööriistadele, põllutöömasinatele, mootoritele, grillidele, mootorratastele, jalgratastele kogunenud õli ja rasva eemaldamiseks.

 

Suhteline tihedus, 20 ° C: 1,088 kg / l,  Välimus 20°C: vedelik,  Aurustumiskiirus (n-BuAc = 1): 0,300,  pH 12,7,  neto: 5L

 

KASUTUSJUHEND       I       OHUTUSKAART

 

', { 'anonymize_ip': true });