VASTUPIDAV KORROSIOONIVASTANE SEGU TOWER LP

VASTUPIDAV KORROSIOONIVASTANE SEGU TOWER LP

219.54

Korrosioonivastane segu tsirkuleeriva vee töötlemiseks jahutustornis. Segu võimaldab tugevalt vähendada setet ning vähendada raua, vase ja selle sulamite korrosioonikiirust. Toode sobib keskkonnaga, puhastatud vee võib kanalisatsiooni juhtida. Doosis 50 ppm võimaldab oluliselt vähendada söövituskiirust rauast, vasest ja selle sulamitest. Töödeldud mahutid saab koheselt kasutada.

 

KASUTUSJUHEND        I       OHUTUSKAART

Kirjeldus

Vastupidav korrosioonivastane segu tsirkuleeriva vee töötlemiseks jahutustornis. Vahend on efektiivne isegi kriitilistes oludes. Segu võimaldab tugevalt vähendada setet ning vähendada raua, vase ja selle sulamite korrosioonikiirust. Toode sobib keskkonnaga, puhastatud vee võib kanalisatsiooni juhtida. Doosis 50 ppm võimaldab oluliselt vähendada söövituskiirust rauast, vasest ja selle sulamitest. Töödeldud mahutid saab koheselt kasutada. Vahendil on kõrge kaltsiumi tase ja üldleelisus.

 

Korrosioonivastast segu tuleks doseerida automaatselt või akumulatsioonipaagis. Optimaalne annus realiseeritakse torule paigaldatud veemõõturiga, mis on ühendatud pumbaga, mis doseerib proportsionaalselt veetava koguse. Soovitatav on regulaarselt puhastada ja kontrollida, kas veeparameetrid vastavad kehtivatele eeskirjadele.

 

pH: <1,5,  Neto: 20kg,  Tihedus: (20°C) 1,033kg / dm3

 

KASUTUSJUHEND        I       OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });