UMMISTUSTE EEMALDAJA THERMA-FLUID

UMMISTUSTE EEMALDAJA THERMA-FLUID

30.82

THERMA-FLUID on väga kiiretoimeline ja tõhus ummistuste avaja, on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks vastavalt Euroopa  Parlamendi ja nõukogu määrusele (EL) 2019/1148.

 

Müük vaid juriidilistele isikutele!

 

KASUTUSJUHEND  I  OHUTUSKAART

Kirjeldus

Ummistuste avaja THERMA-FLUID on väga kiiretoimeline ja tõhus ummistuste avaja trappides, äravoolutorudes ja kanalisatsioonitrassides. Tugevat mineraalhapet sisaldav puhastusvahend, mis eemaldab kiirelt ja efektiivselt paberi, mähkmed, kaltsud, rasvad,  juuksed, kohvipaksu, seebi, toidujäätmed jt, mis on põhjustanud ummistused trappides, äravoolutorudes ja kanalisatsioonides. Toode on ohutu tihenditele ja torudele, kaasa arvatud plastiktorudele. Eemaldab rooste vanade malmtorudes ja peatab edasise roostetamise. On kiiretoimeline ja tõhus, ega kahjusta tihendeid ega torustikku (sisaldab korrosiooniinhibiitoreid)

 

Sobilik kasutada kodustes majapidamistest. Ummistunud trappides või torudes, mis asuvad saunas, köögis, vannis dušši- või tualettruumides. Suurepärane lahendus san.tehnikute igapäevatöös, hästi sobib kasutamiseks kinnisvara hooldamisel, restoranides, suurköökides, haiglates, hotellides, juuksurisalongides kõikjal kus on kraanikausid, trapid ja torud.

 

Toote kasutamine. Vahend on kasutusvalmis.

  • Trappi – 50-100 ml. vahendit
  • Ø 50 Torustikku valada aeglaselt 100-200 ml. vahendit 
  • Ø 100 Torustikku valada aeglaselt 200-500 ml. vahendit 
  • Lasta toimida 2-5 minutit.
  • Uhtuda rohke külma veega!

 

Ettevaatust!

  • Tugev happeline vahend, mis võib reageerides veega ja mustusega tekitada kanalisatsiooni avavusest tagasipurskeid.
  • Tootega töötamisel kasutada kindlasti kaitsevahendeid (prillid, kindad)!
  • Mitte kasutada koos leelilseliste vahenditega!

 

Toote omadused: Olek: Vedel; Värvus: Roosa, reageerides veega värvub pruuniks; Lõhn: Hapu; Suhteline tihedus: (20ºC) 1,84; Lahustuvus vees: Lahustub täielikult; pH (20ºC) >1; Bio. lagunemisvõime <90%

OHTLIKKUS!  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda kindlasti ohutuskaardiga! Kasutada ainult ettenähtud otstarbel!

', { 'anonymize_ip': true });