ÕLI- JA VEEKINDEL TÖÖTLUSVAHEND OLEOFLOR

ÕLI- JA VEEKINDEL TÖÖTLUSVAHEND OLEOFLOR

207.36

Õli- ja veekindel töötlusvahend poorsetele pindadele. Vahend väldib õli, rasva ja mustuse tungimist pinnale. Samuti takistab vee imendumist ning külma ja niiskuse negatiivset mõju (lõhed, erosioon, praod pinnal). Kaitseb poorseid pindu tänavatel, jalgteedel, auto remonditöökodades jne. Toode ei muuda algset pinna välimust ja on UV-kiirguskindel.

 

KASUTUSJUHEND         I        OHUTUSKAART

Tootekood: 4742484008726 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Töötlusvahend poorsetele pindadele, mis väldib õli, rasva ja mustuse tungimist pinnale. Vahend takistab vee imendumist ning külma ja niiskuse negatiivset mõju (lõhed, erosioon, praod pinnal). Kaitseb poorseid pindu tänavatel, jalgteedel, auto remonditöökodades jne. Toode takistab ka rasvase mustuse kleepumist materjalidele ning aitab närimiskummi kergesti eemaldada. Vahend ei muuda algset pinna välimust ja on UV-kiirguskindel.

 

Kasutusaladeks on müüritööd ja ehitusettevõtted, maanteede remont, hooldusteenused, linnavalitsused, ajaloolised vaatamisväärsused jne. Toode pakub pikaajalist kaitset vee, õli ja rasva vastu, mis absorbeerivad kivi-, betoon-, tellis- ja krohvpindasid aga ka seina- ja põrandaplaate jne. Sobib ka avalike parkide, aedade ja arheoloogiliste kujude ja mälestusmärkide kaitseks vihma negatiivsete mõjude eest.

 

Välimus: Värvitu vedelik,  Tihedus temperatuuril 20 ° C: ± 1,01 g / cm3,  pH: ± 4,5,  Pakend: 5L

 

KASUTUSJUHEND         I        OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });