KONTSENTREERITUD PUHASTUSVAHEND CON-KLEEN

KONTSENTREERITUD PUHASTUSVAHEND CON-KLEEN

13.6261.92

Kontsentreeritud puhastusvahend. Tõhus puhasti ja neutraliseerija pestitsiidide ladestumise ja muu mustuse eemaldamiseks mahutitest, poomidest, voolikutest, filtritest, pihustitest ja masinatest. Puhastusvahend lahustab üleliigse mustuse ja puhastab metallid enne värvimist. Tootes olevad mitteioonsed pindaktiivsed ained ja inhibiitorid puhastavad kiirelt ja tõhusalt hallitused, vetikad ja muud ladestused.

 

KASUTUSJUHEND        I       OHUTUSKAART

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Suurepärane, ohutu ja tõhus puhastusvahend mördijäätmete, krohvikihi ja muude lahustumatute ladestuste jaoks. Vahend on eriti tõhus raualadestuste korral ning puhastab ja lahustab ladestused ka betoonpõrandatelt. Puhastusvahend lahustab üleliigse mustuse ja puhastab metallid enne värvimist. Tootes olevad mitteioonsed pindaktiivsed ained ja inhibiitorid puhastavad kiirelt ja tõhusalt hallitused, vetikad ja muud ladestused.

 

Puhastusvahend sobib hästi ehitusjärgseks koristuseks, eemaldades krohvipuru ja muud lahustumatud sadestused. Toode on efektiivne golfiväljaku niiisutussüsteemide pihustusmasinate elementide ja -paakide puhastamiseks. Vahend ei sobi kasutamiseks linoleumist põrandatel, puitterrassidel, marmoril, happe suhtes tundlikel kivipindadel, roostevabast terastel, kroom- ja emailpindadel ega ka nende läheduses.

 

Olemus: vedelik,  Värv: punane,  Tihedus: 1,10,  PH <1,00,  Lõhn: happeline,  Neto: 1L, 5L

 

KASUTUSJUHEND        I       OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });