ELAV BAKTERIAALNE LISAND LIQUAZYME

ELAV BAKTERIAALNE LISAND LIQUAZYME

15.60264.00

Septiku, trapi, rasvakaevu ja kuivkäimla bioaktivaator. Suurepärane rasva, õli, tselluloosi, proteiini, tärklise ja teiste orgaaniliste ainete kuhjumise ärahoidmiseks haisulukkudes, roiskvee- ja peatorustikus. Tagab septikute, äravoolualade, biotiikide, -laguunide ja hoidlate sihipärase töötamise. Taastab algse äravoolu efektiivsuse torustikus. Vahend ei põleta ega põhjusta vigastusi nagu happelised ja sööbivad puhastusvahendid.

                                    

KASUTUSJUHEND         I         OHUTUSKAART

Puhasta
Tootekood: 4742484002830 Kategooriad: , , , , , ,

Kirjeldus

Ensüümide ja mitte-patogeensete elavate bakteritega rikastatud vedelik. Suurepärane rasva, õli, tselluloosi, proteiini, tärklise ja teiste orgaaniliste ainete kuhjumise ärahoidmiseks haisulukkudes, roiskvee- ja peatorustikus. Tagab septikute, äravoolualade, biotiikide, -laguunide ja hoidlate sihipärase töötamise. Taastab algse äravoolu efektiivsuse torustikus. Vahend ei põleta ega põhjusta vigastusi nagu happelised ja sööbivad puhastusvahendid. Toode ei sisalda ka tugevaid kemikaale, mis võiksid kahjustada vaske, PVC-d või teisi torustiku materjale.

 

Kasutamiseks toiduainetetööstuses, haiglates, polikliinikutes, haridusasutustes, hotellides, lõbustusasutustes, koduses majapidamises, sanitaarsõlmedes ja biopuhastusjaamades kasutamiseks.

 

Lõhn: münt,  Tihedus 20 ºC juures: 1 g/cm³,  pH 20 ºC juures: 7.4

 

KASUTUSJUHEND         I         OHUTUSKAART

Lisainfo

Kaal -
', { 'anonymize_ip': true });