DESINFFITSEERIMISVAHEND BIOTECT AV

DESINFFITSEERIMISVAHEND BIOTECT AV

92.16

Kontsentreeritud puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis on efektiivne paljude bakterite, seente ja viiruste vastu.

 

Ühildub kõigi pestavate pindadega. Lisainformatsioon  toote kasutusjuhendis.

 

Kasutusjuhend & Ohutuskaart (inglise keeles)

Kirjeldus

Kontsentreeritud puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis on efektiivne paljude bakterite, seente ja viiruste vastu.

 

Sobib ideaalselt erinevate asutuste, k.a. toidu- ja tervishoiuasutuste, pindade, põrandate, tööriistade ja töövahendite puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Ühildub kõigi pestavate pindadega. Desinfitseerimisvahend on soovitatud lahjendustes ohutu ega kahjusta töödeldavaid pindu. Valmis töölahus kanda töödeldavatele pindadele käsna, mopi või pihustamise (käsi- või automaatpihusti) abil. Tänu preparaadi sees olevatele spetsiaalsetele eraldavatele ainetele on seda lihtne loputada ka kõva vee juuresolekul. Pärast ettenähtud mõjuaega vajadusel ja võimalusel loputada pinnad puhta veega üle. Siseruume nebuliseerida inimeste äraolekul. Enne ruumide taaskasutamist tuulutada need põhjalikult. Lisateave desinfitseerimisvahendi kohta on leitav toote ohutuskaardilt ja kasutusjuhendist.

 

Tehniline informatsioon: Vorm: Vedelik, Värv: Värvusetu, Lõhn: Lõhnatu, Erikaal 20°C juures: 1,06 kg / dm³± 0,1, pH temp. 20°C: 11,2 ± 0,5, Neto: 5L, Biotsiidi reg. nr. 2120/20

 

Kasutamisohutus: Kasutada biotsiidi ohtult. Enne kasutamist lugeda alati läbi märgistus ja teave toote kohta. Kindlasti tutvu alati ka desinfitseerimisvahendi ohtuskaardiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

 

Liasinfo toote kasutamise kohta leiad siit:  Kasutusjuhendohutuskaart (inglise keeles)

 

 

', { 'anonymize_ip': true });