BIOLOOGILINE LÕHNASTAJA JA PUHASTUSVAHEND ODORSTROYER

BIOLOOGILINE LÕHNASTAJA JA PUHASTUSVAHEND ODORSTROYER

29.52

Kasutusvalmis bioloogiline deodorant ja puhastaja, mis utiliseerib kolme tüüpi bakterid, pindaktiivsed ained ja lõhnad. Toode on ideaalne kasutamiseks büroodes, elumajades, vaiba- ja mööblipuhastuses, tervishoiu- ja hooldusasutustes, autorendis või autopesulates, ning teisaldatavates tualettides jne.

 

Toote unikaalne koostis seob kiirelt olemasolevad lõhnamolekulid. Bakterid hävitavad bioloogiliselt isegi koduloomade uriinihaisu. Toodet võib kasutada ka orgaaniliste plekkide eemaldamiseks vaipadelt või muudelt pestavatelt kangastelt. Puhastusvahend kiirendab ning lihtsustab mustuse eemaldamist, ning seda võib kasutada rasvapüüdurite töö võimendamiseks, torustiku hoolduseks ja sealsete lõhnade ärahoidmiseks.

NB! Lisaks sobib lõhna elimineerija kasutamiseks ka kuivkäimlates. Eemaldab lõhna ja lagundab orgaanika ja jäätmed. Bioloogilisi vahendeid ei tohi segada ega kasutada koos happeliste ja aluseliste vahenditega. Bioloogilisi vahendeid saab kasutada temperatuuril 5º- 37º C kraadi. Sinakas puhta lõhnaga vedelik.

 

OHUTUS! Silma sattumisel põhjustab ärritust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

 

Kogus: 1 liiter

 

KASUTUSJUHEND    I   OHUTUSKAART

Tootekood: 4742484008405 Kategooriad: , , , , , , , Silt:

Kirjeldus

Kasutusvalmis bioloogiline deodorant ning puhastaja, mis utiliseerib kolme tüüpi bakterid, pindaktiivsed ained ja lõhnad. See on ideaalne kasutamiseks büroodes, elumajades, vaiba- ja mööblipuhastuses, tervishoiu- ja hooldusasutustes, autorendis või autopesulates, ning teisaldatavates tualettides jne.

 

pH: 7,5 Neto: 1 L

 

 

KASUTUSJUHEND    I   OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });