BETOONI EEMALDAJA BETOMEX PLUS LP

BETOONI EEMALDAJA BETOMEX PLUS LP

11.64192.00

Happeline vahend betooni eemaldamiseks. Vahend on mõeldud kasutamiseks betoonimasinatel, ehitusinventaridel, põrandatel ja muudel pindadel. Tänu oma erilistele imbuvatele koostisosadele võimaldab efektiivselt eemaldada tsemendijäägid materjale kahjustamata. Betomex Plus LP on ka efektiivne pooride avaja betoonpõrandate paigaldamisel ning üldine tööstuslik puhastaja.

 

KASUTUSJUHEND      I     OHUTUSKAART

Puhasta
Tootekood: 4742484000256 Kategooriad: , , , , ,

Kirjeldus

Efektiivne ja ökonoomne, happeline vahend betooni eemaldamiseks. Vahend on mõeldud kasutamiseks betoonimasinatel, ehitusinventaridel, põrandatel ja muudel pindadel. Tänu oma erilistele imbuvatele koostisosadele võimaldab efektiivselt eemaldada tsemendijäägid materjale kahjustamata. Betomex Plus LP on ka efektiivne pooride avaja betoonpõrandate paigaldamisel ning üldine tööstuslik puhastaja.

 

Betooni eemaldaja kasutamiseks tuleb eemaldada surveveega suuremad setted. Betomex Plus LP pihustatakse töödeldavale pinnale vahekorras 1:3-10 vastavalt betoonijääkide paksusele. Ehitusjärgsel koristusel tuleb kasutada vesilahust 1:10-30 ja loputada põhjalikult.

 

NB! Alati kasutada kindaid, kaitseprille, näokaitset ja happekindlat põlle. Mitte kasutada alumiiniumil, roostevaba terasel ja galvaniseeritud raual.

 

Lahus: 1:3-10,  pH: < 1,0,  Neto: 1L; 5L; 20l

 

KASUTUSJUHEND       I      OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });