AURUGENERAATORITE HOOLDUSVAHEND BOILER DEMI

AURUGENERAATORITE HOOLDUSVAHEND BOILER DEMI

159.84

Multifunktsionaalne aurugeneraatorite toitevee kemikaal keskmise karedusega veele. Toode aitab ära hoida katlakivi ning rooste tekke, deoksüdeerib sissetuleva vee, hävitab soolad ja alkaliseerib vee. Vahendil on katlakivi ennetav toime, mis vähendab sissetuleva vee karedust ja seetõttu hoiab ära sademe moodustumise soojusvahetite pindadel ja võimendab soolade elimineerimist läbi väljalaske toru.

 

KASUTUSJUHEND        I        OHUTUSKAART

 

Kirjeldus

Multifunktsionaalne aurugeneraatorite toitevee kemikaal keskmise happesusega veele. Toode aitab ära hoida katlakivi ning rooste tekke, deoksüdeerib sissetuleva vee, hävitab soolad ja alkaliseerib vee. Vahendil on katlakivi ennetav toime, mis vähendab sissetuleva vee karedust ja seetõttu hoiab ära sademe moodustumise soojusvahetite pindadel ja võimendab soolade elimineerimist läbi väljalaske toru. Hooldusvahend sisaldab rooste inhibiitorit, mis kaitseb metallpindu efektiivselt jättes monomolekulaarse kaitsva kihi.

 

Hooldusvahend on mõeldud veele karedusega <50ppm. Kemikaal on toodetud FDA heakskiidetud ainetest. Maksimaalne töösurve 35 BARi.

 

NB! Toote omaduste säilimiseks hoida kemikaal alati suletuna. Hooldusvahend on pakendatud spetsiaalsesse nõusse spetsiaalse avaga, mis võimaldab doseerimistoru kergesti paigaldada ilma nõud avamata.

 

Lahus: 50-150 ppm,  pH: 12,0,  Neto: 20L,  Tarvik: Pompa Dosatrice Boiler 2,0 L/h

 

KASUTUSJUHEND        I        OHUTUSKAART

', { 'anonymize_ip': true });