Firmast

ZEP Eesti OÜ on ZEP Inc. toodete ametlik maaletooja Baltimaades ja SRÜ riikides ning omab kogemusi 1998 aastast alates.
ZEP’i eesmärgiks on pakkuda puhastus- ja hooldusprobleemidele efektiivseid keskkonnasõbralikke lahendusi kõrgkvaliteedilisel tasandil.
Antud hetkel pakume ZEP’i üle 4200 patenteeritud toote valiku hulgast üle 600 toote ja tarviku, mis on pidevas täienemises vastavalt klientide vajadustele ja soovidele.
Tarnimine toimub ZEP Itaalia S.r.l. kaudu, kes omab ISO-9001:2000 sertifikaati.

ZEP Inc. on asutatud 1937. aastal Atlantas, USA ning toodab laias valikus kõrgekvaliteedilisi tööstuskemikaale, mis on keskkonnasõbralikud ja biolagunevad ning mõeldud professionaalseks kasutamiseks olme- ja tehnobjektide ning tööstusettevõtete hoolduses ja puhastamises.

ZEP Inc. (NYSE:ZEP) brändi kuuluvad: Armor All Professional™, Aspire™, Country Vet®, Enforcer®, EnviroEdge™, GreenLink™, i-Chem®, MicrobeMax™, Misty®, Next Dimension™, Niagara™, Original Bike Spirits™, Selig™, TimeMist®, TimeWick by TimeMist, Zep®, Zep Commercial®, and Zep Professional®.
ZEP Inc. käive oli 2011 a. 6,46 miljardit USD.

ZEP Inc. panustab kvaliteedile ning talle on omistatud ISO-9001, ISO-9002, ISO 14001 ja NATO sertifikaadid tunnustuseks kvaliteedijärelevalvele ning keskkonnasõbralikkusele.

Müügitoetusena on tehniline tugi alati garanteeritud

ZEP Incorporated

USA(2)
Kanada(2)

ZEP Europe

Itaalia(2)
Suurbritannia(2)
Prantsusmaa
Saksamaa
Ungari
Holland
Rumeenia
Bulgaria
Poola
Soome
Tyrgi
Kanaari saared
Eesti
Latvia
Leedu
Vene

ZEP Asia

Hiina
Tai

Osta meie tooteid online

Pakume puhastus- ja hooldusprobleemidele (ummistused, hallitus, mustus, tolm, haisud, reostused, rooste, katlakivi, pigi, rasv, toidujäägid, niiskus, jää ja lumi jne.) efektiivseid ja keskkonnasõbralikke lahendusi kõrgekvaliteedilisel tasandil. Kõik hinnad meie lehel sisaldavad käibemaksu.

Vaata poodi
', { 'anonymize_ip': true });